Falcon Analytics Oy
Ala
Hallinnon ja HR:n työpaikat
33 työpaikkaa
MyJob.fi:ssä on nyt 477 avointa hallinnon ja HR:n työpaikkaa 263 työnantajalta. Eniten paikkoja on näillä työnantajilla: Lounais-Suomen Yhteiskunta-alan korkeakoulutetut - Högskoleutbildade samhällsvetare i Sydvästra Finland ry (17), Suit Supply Finland Oy (15) ja Brights Learning Finland Oy (12). Eniten paikkoja on näillä paikkakunnilla: Helsinki (65), Espoo (25) ja Tampere (10). Yleisimmät ammatit ovat asiantuntija (289), toimistosihteeri (90) ja HR-asiantuntija (46). Kuukausipalkka on kerrottu 44 ilmoituksessa: tyypillisesti 2 700 €–4 500 €, mediaani 3 050 €. Paikoista 109 tarjoaa etä- tai hybridityötä. Viimeisen viikon aikana on lisätty 268 uutta paikkaa. Paikat kerätään automaattisesti työnantajien omilta urasivuilta, ja lista päivittyy useita kertoja päivässä.
- 4 päivää sitten
Wisso Oy
Tiedonhallinnan asiantuntija
4 päivää sittenWisso Oy
IoT-ratkaisujen asiantuntija
4 päivää sittenUtilityCloud Oy
Finnish speaking Support Specialist (part-time)
Osa-aikainen4 päivää sittenSprintIT Finland Oy
Odoo-konsultti
4 päivää sittenSaa uudet työpaikat sähköpostiisi
Lähetämme tätä hakua vastaavat uudet työpaikat enintään kolmen tunnin välein ja vain, kun löytyy jotain uutta.
Oy Vaasa Insider Ab
Toimitussihteeri
2 983 € / kk4 päivää sittenSoftagram Oy · FI
Odoo Specialist
Kokoaikainen400 € / v4 päivää sittenSupercell Oy
ASO Specialist
4 päivää sittenNextcon Finland Oy
Test Automation Specialist
4 päivää sittenNextcon Finland Oy
Harri Honkaharku Test Automation Specialist
4 päivää sittenReaktor Innovations Oy · Helsinki
Head of Business HR
EtätyöKokoaikainen2 viikkoa sitten- 4 päivää sitten
Syncron Tech Oy
Energia-asiantuntija
Hybridi4 päivää sitten
Samankaltaiset työpaikat
Työnantajat
- Lounais-Suomen Yhteiskunta-alan korkeakoulutetut - Högskoleutbildade samhällsvetare i Sydvästra Finland ry17
- Suit Supply Finland Oy15
- Brights Learning Finland Oy12
- Saimaan Tilintarkastus Oy10
- Civitta Finland Oy10
- Mercans Finland OY9
- Loimu - Luonnon-, ympäristö- ja metsätieteilijöiden sekä ruoka-alan korkeakoulutettujen liitto ry, Loimu - Förbundet för natur-, miljö- och skogsvetare samt livsmedelsbranschens högskoleutbildade rf7
- NewStart Oy7